תוכן שיווקי - Content Marketing

תוכן שיווקי במדיה הדיגיטלית כיום הוא מעין ה- SEO החדש והמתקדם. לא מדובר בקידום אתר אלא יותר בקידום המותג והבאתו לקוראים בצורת תוכן שיווקי או אפילו כתוכן אינפורמטיבי שיכול להועיל לגולשים. מה שמכונה כיום Content Marketing הוא אחת מדרכי השיווק היותר נפוצות בשנים האחרונות בתחום הדיגיטל.

תגידו מתמחה בתכנון, אסטרטגיה וכתיבה של תוכן שיווקי. אבל נשאלת השאלה מהו תוכן שיווקי? לרוב אנו נתקל בתוכן שיווקי באתרי תוכן גדולים וקטנים, בלוגים של מובילי דעה, אתרי מידע וכן ערוצי דיגיטל נוספים בשילוב וידאו או תמונות. על מנת לבסס תוכן שיווקי שיודע לתת רוח גבית לקמפיינים נוספים למותג יש להגיע לאתרים גדולים ומוכרים בעלי שם ולבצע מעין עסקת חליפין של תוכן "אני נותן לך תוכן – אתה מספק לי פרסום".
לא פעם אנו רואים תוכן שיווקי באתרי הפורטלים הגדולים שנכתב בשם חברה או מנהל חברה. התוכן מעניין ככל שיהיה הוא עדיין תוכן שיווקי שמקודם או הוצב במקום הספציפי מתוך מטרה לפרסם את המותג, המוצר או השירות.

תגידו מספקת שירותי תוכן שיווקי ויודעת להגיע לכל הפורטלים, האתרים והבלוגים הרלבנטיים עבור המותג. בנוסף אנו יודעים להקים תשתיות ונכסים של אתרי תוכן שמקדמים את המותג בצורת תוכן לטווח ארוך. היתרון המשמעותי עבור המותג שמקודם בצורת תוכן שיווקי בצינורות הללו הוא חיזוק השם והמותג כמשהו אמין, איכותי ומובחר לעומת המתחרים וכל זה בזכות החשיפה שהוא מקבל מאתרים "ידועים" ובעלי שם. כיום לא מעט חברות סטארטאפ וחברות בתחילת דרכן המחפשות להשיק מוצר לשוק, נעזרות על בסיס קבוע בתוכן שיווקי. אחד היתרונות הגדולים של תוכן שיווקי טוב הוא עלייה דראסטית בתנועת הגולשים לאתר המותג.

תגידו מספקת שירותי תוכן שיווקי בתצורות הבאות:
1. כתיבה וקופירייטינג.
2. הקמה של בלוגים ואתרי תוכן עבור המותג.
3. שיווק הכתבות והתוכן בערוצי דיגיטל כגון: טאבולה ואאוטבריין על מנת למקסם חשיפה.
4. פנייה לגופים ואתרים ומציאת הזדמנויות לפרסום המותג בחסות תוכן שיווקי.
5. חקר ביצועים ואנליטיקס למדידת גידול בטראפיק לאתר או לנכס המותג.

רוצים לדעת עוד על תוכן שיווקי?
צרו קשר לייעוץ חינם


 

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות