שיווק מבוסס וידאו - Video Marketing

תוכן מבוסס וידאו הוא תוכן שמושך אליו יותר מ-57% מסך כל הגולשים באינטרנט. הדבר המדהים הוא - הנתון הזה יעלה ל-79% בשנתיים הקרובות! 

תגידו מספקת שירותי ווידאו שיווקי - קידום סרטונים באינטרנט בדגש על קידום סרטונים ב- YouTube. כיום ניתן לומר כמעט בוודאות כי סרטון שיווקי / סרטון אינפורמטיבי / סרטון חווייתי הם אחד הכוחות החזקים בעולם השיווק הדיגיטלי. היכולת שלנו להציג בזמן כל כך קצר רעיון או מסר שיווקי באמצעות סיפור קצר בתצורה של סרטון היא חזקה פי כמה מונים מכול דרך שיווק טקסטואלית אחרת. 

אנחנו בתגידו מספקים שירותי שיווק מבוסס וידאו. תגידו מתמחה בהפקת סרטונים ליו טיוב, סרטונים לפייסבוק, לתוכן שיווקי ולכל פלטפורמה אחרת. תגידו מלווה את הלקוח החל משלב ניתוח הרעיון ופיצוח הקונספט והמטרה של הסרטון המיועד. אנו מספקים שירותי תסריטאות, הפקה, צילום, עריכה והכי חשוב מהי הדרך הכי נכונה לשווק את הסרטון המיועד. אנו מתמחים בקידום סרטונים ברשתות חברתיות תוך שימת דגש על הגעה לקהל לקוחות פוטנציאלי ורלבנטי.

אנחנו יודעים להפיק טריילרים, פתיחים מדליקים, סרטוני פרסומת קצרצרים, סרטוני תדמית וכל משימת וידאו שנדרש אליה.  

אנו מקדמים סרטונים בפלטפורמות הבאות:

  • קידום סרטונים ביו טיוב - ניהול ערוץ וקמפיין ב- YouTube

  • קידום סרטונים בפייסבוק - שיווק על בסיס הרשת החברתית Facebook

  • קידום סרטונים באינסטגרם - שיווק ברשת החברתית Instagram

  • ניהול וקידום ערוץ ב- vimeo


עבודות

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות