קופירייטינג ומיתוג - Branding

לפעמים מה שמבדיל בין עסק כושל לעסק מצליח זה המיתוג והמסר שלו. מתי בפעם האחרונה בדקתם שאתם נראים מיליון דולר? שהמסר שלכם ברור? מחפשים שיגידו לכם את האמת? תגידו כן.

תגידו מספקת שירותי מיתוג, עיצוב, קופירייטינג לכל לקוחותיה. כחלק מתהליכי התחקיר שאנו מבצעים מול לקוחות חדשים אנו בוחנים את המיתוג שנעשה או לא נעשה לעסק ובוחנים ביחד עם הלקוח כיצד ניתן לשפר את המיתוג אלא אם כן יש צורך מובהק להיכנס לתהליך מיתוג מחדש לעסק. בדרך כלל אנו לא ממהרים למתג מחדש דברים שעובדים. אנו מאמינים בשקיפות מלאה ולא פעם אנו משפרים מיתוג ומבצעים התאמות לזירת הדיגיטל (אנו עושים זאת בדרך כלל לעסקים שלא עבדו בדיגיטל לפני).

לקוחותינו נהנים משירותי עיצוב זמינים ברמה הכי גבוה שיש וכמובן קופירייטינג מנצח שמזקק את המסר של המותג בצורה הכי ברורה וקולעת שאפשר. אנו דואגים לכל שלבי המיתוג החל מן התחקיר והאפיון של העסק ועד הביצוע והשיווק. כשאנו מדברים על מיתוג בתגידו אנו מדברים על מיתוג מכוון דיגיטל - חושבים 2 צעדים קדימה איך דברים ייראו ויעבדו בדיגיטל.

תגידו היא יחידת קומנדו לתוכן שיווקי, אנו לא חושבים מחוץ לקופסא כי אנחנו פשוט לא מאמינים שקיימת כזאת. בגלל זה מאוד קל לנו להשתחרר מקונבציות ומוסכמות קיימות. כן אנחנו מאוד אוהבים להמציא את הגלגל מחדש, במיוחד לתקן גלגלים מפונצ'רים. רוצים לקבל שירותי branding ברמה גבוהה ובתקציבים נוחים? דברו איתנו כאן


 

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות