גיוס המונים - Crowdfunding

תגידו מספקת שירותי תכנון, הקמה ושיווק של פרויקטים המיועדים לגיוס המונים בפלטפורמות הבאות:
KickstarterIndiegogo

שימו לב: אנחנו תמיד שמחים לייעץ ולעזור ליזמים ועונים בחיוך לכל פנייה אך רצוי להדגיש - אנו לא עוסקים בגיוס המונים בישראל. עמלת ניהול בלבד להקמה וניהול קמפיין היא לערך 25 אלף ש"ח - אנא היו ערים לכך.

 

אחת הזירות המעניינות והמרתקות בתחום השיווק בשנים האחרונות היא זירת גיוס ההמונים (Crowdfunding). לרוב התפיסה המוטעית של אנשים עם רעיון או מוצר אבטיפוס אשר ניגשים לגיוס המונים כי מספיק לעלות את המוצר לפלטפורמת גיוס ההמונים והגיוס יושלם. אבל לא כך הדבר. כיום לבנות ולהשיק קמפיין גיוס המונים מוצלח זוהי אופרציה שדרושה עבורה ניסיון בזירת גיוס ההמונים, תכנון קפדני, אסטרטגיה ברורה, גמישות לשינויים במהלך הקמפיין ותפעול ושירות לקוחות לאחר סיום הקמפיין.

כיום גיוס המונים הוא אחת הדרכים היעילות והאפקטיביות להשיק מוצר לשוק ולבחון את הכדאיות, ההתכנות והביקוש של המוצר עם רמת סיכון נמוכה יחסית. השקת קמפיין גיוס המונים טמונה בהמון פרמטרים שיש לקחת בחשבון החל משלב אפיון ותכנון המוצר, דרך תכנית שיווק נכונה, יכולת לצאת לייצור ולקיים את ההבטחה לתומכים שתמכו בפרויקט וכן שמירה על שירות לקוחות פעיל דרך הפלטפורמות לאחר סיום הקמפיין.

תגידו צברה ניסיון רב בייעוץ, הקמה, תכנון, תפעול ושיווק לקמפיין גיוס המונים. תגידו מבצעת פרה ופוסט קמפיין לגיוס המונים ומספקת את כל המעטפת הדיגיטלית לפרויקט עם המון ניסיון נוסף במגוון תחומים נוספים כמו ייצור ולוגיסטיקה.

 רוצים לבחון האם המוצר שלכם מתאים לגיוס המונים? ובכלל באיזו פלטפורמה כדאי להשיק אותו? לפני שאתם עושים עוד צעד שעלול לעלות לכם המון כסף לחינם -
קבלו ייעוץ ראשוני כאן


 

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות