שיווק דיגיטלי למלונות

דיגיטל תאכלס למלונות

קחו רק מה שאתם צריכים באמת

חבילת שיווק דיגיטלית מותאמת למלונות ובתי הארחה להגדלת מכירות. עוברים לשיווק ישיר וחוסכים בסוכנים ושותפים.
בואו להיות בעלי הבית
 של עצמכם גם בדיגיטל

 

שיווק בגוגל

אמרנו לכם שיום אחד הגוגל הזה יתפוס חזק! גוגל לעסקים הוא אחד הכלים החזקים כיום למלונות להגיע בצורה הכי מדויקת על בסיס החופשה שאנשים מחפשים לפי מיקום ותחומי עניין. אנחנו יודעים להגיע לקהלים חדשים במקסימום מיקוד ובמינימום הוצאות פרסום דבר שיביא לכם תוצאות וחשיפה מיידית. כל העבודה שלנו מנוטרת ושקופה מול הלקוח - ביחד נביא עוד אורחים למלון!

שיווק באינסטגרם

אנשים אוהבים לחיות את החלום של החיים הטובים - באינסטגרם חיים מיליוני אוהבי לייף סטייל שמחפשים את החופשה הבאה שלהם. אנחנו יודעים להגיע אליהם באמצעות קמפיין ממוקד לפי מיקום, גיל ותחומי עניין. אנחנו מגיעים לעוקבים אמיתיים ולא בוטים בעבודה ידנית ואמיתית. לא תאמינו לכמה זוגות עיניים אפשר לחשוף את המלון שלכם בעלויות פרסום שמתאימות לכם בול בפוני!

שיווק בפייסבוק

עוד לפני שתספיקו להגיד מיימוצה אנחנו נשתלט לכם על הפייסבוק. נתחיל להפגיז אותו בתוכן בועט ומגרה שיגרום לכולם להסתער כמו זומביים על המלון שלכם. בשילוב קמפיינים חכמים נגיע לקהלים חדשים ונמיר אותם ללקוחות. נייצר מעורבות גבוהה ושיח על המלון ברשת. אנחנו נשמור על המוניטין שלכם ברשת החברתית. המחיר שלנו כולל הקמה וניהול קמפיינים ממומנים ללא עמלה נוספת!

מחיר חבילה

₪3500חודשי

*לא כולל מע"מ

השאירו פרטים נדבר כבר בטלפון (סודיות מובטחת)

אפשר לקשקש בלי סוף אבל מה שקובע זה ביצועים ותוצאות!

לקוחות יקרים שלנו - עכשיו תגידו אתם

יעל וייס

מנהלת שיווק ומכירות

David Tower Hotel

תגידו הרימו את רמת השיווק הדיגיטלי שלנו לליגה אחרת. התוצאות מדברות בעד עצמן, חשיפה וכמות לידים שלא הכרנו, שירות ברמה הגבוהה ביותר, מהירות תגובה לצרכי הלקוח ובעיקר ניהול חכם, יעיל ומסודר של כל פלטפורמות השיווק באינטרנט

טלי טננבוים

סמנכ"ל לתקשורת ושיווק

התאחדות המלונות בישראל

מהרגע הראשון תגידו הצליחו לייצר תוכן איכותי, מעניין ורלבנטי שמחובר לאסטרטגיה השיווקית שלנו ברשתות החברתיות בשילוב ביצועים מרשימים בקמפיינים והגעה לקהלים  חדשים ומדוייקים. שירות בזמן תגובה מיידי - פשוט תענוג

שירן שטרקמן

מנכ"ל

מלון שטרקמן ארנה

כשהעברנו את ניהול הדיגיטל של המלון לתגידו ראינו גידול משמעותי בלקוחות חדשים. העבודה בכמה ערוצי שיווק דיגיטליים בשילוב עם תוכן ייחודי ומכוון מטרה מביא תוצאות מדהימות ומאפשר לנו ללמוד את הקהל שלנו טוב יותר

תגידו הוא כוח קומנדו מיומן לשיווק דיגיטלי. אנו לא חושבים מחוץ לקופסא כי אנחנו פשוט לא מאמינים שקיימת כזאת. בגלל זה מאוד קל לנו להשתחרר מקונבציות ומוסכמות קיימות ולפרוץ אותן. אנו יודעים להיכנס לכל פלטפורמת שיווק קיימת ואף לאמץ בזמן קצר טכנולוגיות חדשות וערוצי שיווק חדשים ובכך להגדיל חשיפה וביצועים עבור לקוחותינו.
 

שיווק מלונות באינטרנט ושיווק עסקים בתחום האירוח הוא תמיד אתגר. אנחנו לא מתפשרים על האיכות והביצועים, לא משנה אם אתם מלון קטן או רשת מלונות, אצלנו כולם נראים ומתנהלים כאילו הם הכי פרסטיג' באירוח וזה מה שחשוב.

בתגידו תמצאו שחקני נשמה שרצים צמוד ללקוח ונלחמים להביא למלון שלו לקוחות חדשים. אנחנו חושבים ורואים 2 צעדים קדימה. יודעים להרים קמפיינים מניבים תוך זמן קצר ולהיות דינמיים ולעבוד בתקציבים נוחים ונכונים עבור המלון שלכם בערוצי השיווק הנכונים ביותר והרווחים ביותר.

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות