נכסים דיגיטליים Inbound Marketing

כיום אין חברות ועסקים שאינם מחזיקים נכסים דיגיטליים. השאלה הנשאלת כמה נכסים אני באמת צריך להחזיק? האם אני יכול לתפעל את כולם?

נכסים דיגטליים שווי ערך לנדל"ן. ככל שאתה מחזיק ומתחזק אותם לאורך זמן הם מניבים לך יותר הכנסה ותוצאות.

 

בעידן בו לנוכחות המותג בדיגיטל יש השפעה קריטית על הדרך בה הצרכנים תופסים אותו. כל מותג חייב לשאול את עצמו שנה אחר שנה ולעשות בדק בית האם הוא עדיין רלבנטי למדיה? השאלה מה הגולש ידע עליי אם יחפש אותי ברחבי הדיגיטל? היא שאלה שמטרידה את רוב בעלי החברות והמותגים בימינו. מה הגולש ימצא? האם הוא ימצא מותג פעיל ובועט ששוחה כמו כריש במים הדיגטליים או שמא, מותג שהוא מעין סממית חולות קטנה שנעלמת בין גבעות החול במדבר?

אנו שמים דגש על נפח ואיכות הנוכחות של המותג בעולם הדיגיטלי, המתבטאת בניהול נכסים דיגיטליים ויצירת תנועה איכותית של קהל היעד הנכון - כל אחד לנכס שהכי מעניין אותו ורלבנטי אליו. הנוכחות בדיגיטל היא יותר מתוצאת חיפוש, היא תוצר של מגוון פעילויות המעניקות למותג שלך משמעות וסוגרת מעגל עם פעילות המותג והעסק בכל אפיקי השיווק והפרסום הקיימים.

נכס דיגיטלי במילים פשוטות הוא כל "כלי" או "פלטפורמה" ה'מארחים' קהל רלוונטי עבורנו ואף מאפשרים לקהל הזה ליצור עימנו קשר דרך הנכסים הללו או לייצר מעורבות או אינטראקציה כלשהי עם המוצרים, השירותים או התכנים שלנו. נכסים דיגיטליים (Inbound) הם: אתר אינטרנט, אפליקציות, ערוצים ופרופילים במדיה החברתית, קבוצת דיון או פורומים שאנו מנהלים או ממלאים בהם תפקיד מרכזי, בלוג חברה או בלוג חיצוני, ניוזלטר פעיל, סרטוני וידאו והתגובות בהם, מאמרים, אינדקסים ועוד.

נכס דיגיטלי הוא בעצם בית או תחנת עגינה עבור המשתמשים שלנו. נכסים דיגטליים מאפשרים ללקוחות להגיע אלינו ולייצר אינטראקציה. נכסים דיגיטליים יכולים להוות יעד לקמפיין פרסומי או לחילופין להוות צינור להפניית תנועת גולשים לאתרים, עמודי הנחיתה או האפליקציות שלנו. תגידו מתמחה בפיזור נכסים במרחב הדיגיטלי שהוא מהלך אסטרטגי המאפשר לנו לטוות רשת תוכן דיגיטלית ולמצב את עצמנו במרחב הסייבר. המטרה הייתה ונשארה להגיע לקהל רלוונטי וממוקד יותר, לייצר אינטרקציה עמו ולשכלל את התוצאות השיווקיות של העסק.

 

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות