שיווק דיגיטלי למסעדות

אנחנו אוכלים בפה פתוח כי תמיד יש לנו מה להגיד
ואם לא היינו חיות דיגיטל, בטוח הייתה לנו מסעדה!

אנחנו אוהבים לעשות שיווק דיגיטלי למסעדות ומקומות אוכל ואלכוהול.
 
תפרנו לכם את החבילה המושלמת והמשתלמת לשיווק ברשת..."ובריצה את השמן!" 
 

אתר אינטרנט עצמאי משלכם

אתם תתעסקו בסרוויס
אנחנו נתעסק בטכנולוגיה!

בזמן שתוציאו ראשונות אנחנו כבר נבנה לכם אתר סקסי, יפה, נגיש, נוח לתפעול, מותאם לנייד ולמנועי חיפוש כדי שכולם ימצאו אתכם. אתר שיעביר את החוויה של המקום, אתר שמספר את הסיפור שלכם

 אתם בעלי הבית?
אז תהיו בעלי הבית עד הסוף - קחו את השליטה לידיים שלכם עם אתר עצמאי בניהול אישי ופשוט

מחיר חד פעמי

5000 ₪

  • המחיר כולל אפיון ובניית אתר.

  • המחיר אינו כולל: מע"מ, דומיין, אחסון אתר והטמעת טכנולוגיות צד ג'

פספסו אתכם ברחוב?
אנחנו נתפוס אותם ברשת!

תנו אגרוף וקבלו נוק אאוט של חבילת שיווק מנצחת​

 

ניהול גוגל לעסקים

אמרנו לכם שיום אחד הגוגל הזה יתפוס חזק! גוגל לעסקים הוא אחד הכלים החזקים כיום לעסקים מקומיים ולמסעדות בפרט. כרטיס העסק שלכם בגוגל יתעדכן וינוהל בזכות עבודה חכמה ופיקוח על ביקורות לקוחות ויצירת שיח עם הגולשים. ניהול נכון של גוגל לעסקים יביא לכם תוצאות וחשיפה מיידית

שיווק באינסטגרם

מנה אחת שווה אלף מילים! באינסטגרם חיים אלפי גרגרנים. הם רק מחפשים את המנות השוות שלכם ומקומות חדשים לאכול בהם. אנחנו יודעים להגיע אליהם באמצעות קמפיין ממוקד לפי מיקום, גיל ותחומי עניין. לא תאמינו לכמה זוגות עיניים אפשר לחשוף את המקום שלכם בעלויות פרסום שמתאימות לכם בול בפוני!
* המחיר כולל הקמת עמוד

שיווק בפייסבוק

עוד לפני שתספיקו להגיד מיימוצה אנחנו נשתלט לכם על הפייסבוק. אם אין לכם, נקים כזה ונתחיל להפגיז אותו בתוכן בועט ומגרה שיגרום לכולם להסתער כמו זומביים על המקום שלכם. אנחנו נהיה שם לטוב ולרע ונשמור על המוניטין שלכם ברשת החברתית. * המחיר כולל הקמה וניהול קמפיינים ממומנים ללא עמלה נוספת!

 

מחיר ניהול חודשי:
 3000 ₪

לא מאמינים באותיות קטנות אז שימו לב!
 

  • המחיר אינו כולל מע"מ

  • לא כולל קניית מדיה ושטחי פרסום

  • לא כולל שימוש בטכנולוגיות צד ג'

  • שליחת דיוור ניוזלטר עד 2000 חברי מועדון חינם!

שיווק מסעדות באינטרנט

תגידו הוא כוח קומנדו מיומן לשיווק דיגיטלי. אנו יודעים להיכנס לכל פלטפורמת שיווק קיימת ואף לאמץ בזמן קצר טכנולוגיות חדשות וערוצי שיווק חדשים ובכך להגדיל חשיפה וביצועים עבור לקוחותינו.
 

שיווק מסעדות באינטרנט ושיווק עסקים בתחום האוכל והאלכוהול הוא תמיד אתגר. שיווק מסעדות ברשת זהו האתגר הכי כיפי בעבודה שלנו עם לקוחות. אנחנו לא מתפשרים על האיכות והביצועים לא משנה אם אתם מסעדה גדולה או בר שכונתי קטן, אצלנו כולם נראים ומתנהלים כאילו הם מיליון דולר וזה מה שחשוב.

אנחנו נלחמים על כל לקוח ויותר מזה אנחנו נלחמים להביא ללקוחות שלנו לקוחות חדשים. 


תגידו חושבים 2 צעדים קדימה איך דברים ייראו ויעבדו בדיגיטל. אנחנו יודעים להרים קמפיינים תוך זמן קצר ולהיות דינמיים ולעבוד בתקציבים נוחים ונכונים עבור העסק שלכם בערוצי השיווק הנכונים ביותר עבורכם.

תגידו היא יחידת קומנדו לתוכן שיווקי, אנו לא חושבים מחוץ לקופסא כי אנחנו פשוט לא מאמינים שקיימת כזאת. בגלל זה מאוד קל לנו להשתחרר מקונבציות ומוסכמות קיימות ולפרוץ אותן. כן אנחנו מאוד אוהבים להמציא את הגלגל מחדש, במיוחד לתקן גלגלים מפונצ'רים. רוצים לקבל שירותי שיווק ברמה גבוהה ובתקציבים נוחים עם המון ניסיון בפיתוח עסקי? דברו איתנו כאן
 

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות