Search Engine Optimization) - SEO)
קידום אתרים ואופטימיזציה שיווקית

קידום אתרים בגוגל זוהי הדרך האפקטיבית ביותר למשוך לקוחות לאתר שלכם. כיום הדרך שבה אנו בונים אתרים, מעצבים אותם ויוצקים בהם תוכן משפיעה דרמטית על התוצאות במנועי חיפוש

תחום קידום אתרים הפך בשנים האחרונות ​לאחד התחומים הכי חשובים בעולם השיווק. קידום אתרים מאפשר לנו "לנסות" להשפיע על מנועי החיפוש בהעדפתם את האתר שלנו ולגרום להם "להקפיץ" אותו גבוה יותר מבחינת ניקוד ומיקומו בתוצאות החיפוש. ישנן מספר טכניקות לקידום אתרים. חלקן כשרות חלקן לא. בחירת מקדם אתר כיום היא לא דבר של מה בך. לא חסרים מקדמים שפועלים בשיטות של Black hat (קידום אתר שמנוגדים למדיניות של גוגל) ולבסוף גורמים הרבה יותר נזק מאשר תועלת.

תגידו מתמחה בקידום אתרים תוך שימת דגש על קידום נכון ויצירת אופטימיזציה שיווקית מתמשכת לאתר עצמו. חלק מהאג'נדה שלנו היא לחזק משמעותית את האתר של הלקוח לפני הכול. אם האתר בנוי, מעוצב וכתוב נכון אין סיבה שגוגל לא ייתן לו עדיפות. כאמור יש לכך מספר טכניקות. 

תגידו מבצעת קידום אתרים מבוסס תוכן. התוכן נשאר המלך גם בזירת קידום האתרים. אנו עובדים בשיטת מסודרת, נכונה, בריאה והכי חשוב אפקטיבית. אנו לא מחפשים מילות מפתח של מקדמי אתרים אלא מילות או מונחי חיפוש אנושיים שאנשים באמת מחפשים ומתלבשים עליהם וסוגרים מעגל עם הלקוחות הפוטנציאלים של העסק. 

קידום אתרים הוא תחום שמשתנה מיום ליום ומתעדכן לפעמים על בסיס שעתי. אנו בתגידו נשארים מעודכנים בשיטות, בטכנולוגיה והכי חשוב בדרך. אנו לעולם לא נסכן את הלקוחות שלנו ולא את האתרים שלהם.

קידום אתרים אורגאני הינה דרך קידום האתר בצורה טבעית במנועי חיפוש, לרבות מנוע החיפוש Google. ביצוע אופטימיזציה לאתר הינה חלק חשוב מאוד בהתאמת האתר לדרישות של מנועי חיפוש ועבודת אופטמיזציה נכונה ויסודית יכול לשפר פלאים את מיקומי האתר. 

רוצים לדעת עוד? שאלו אותנו - דברו איתנו

Search engine marketing) - SEM)
קידום ממומן בגוגל PPC

קידום ממומן בגוגל (PPC) הוא כיום שיטת השיווק היעילה שמביאה תוצאה מיידית בתקציבים לא גדולים וזאת כמובן בהתאם למטרות

קידום ממומן בגוגל ובמנועי חיפוש, הינו קידום עליו משלמים כסף על מנת להופיע במקומות הפרסומיים בתוצאות מנוע החיפוש: המיקומים הם בראש העמוד ובתחתיו. קידום ממומן הוא בעצם כמו מודעה או שלט חוצות לכל דבר, זהו שטח פרסומי אינטרנטי - שילמת הופעת, לא שילמת לא הופעת. כיום קיימות דרכים רבות למכור את פלטפורמות הפרסום של מנועי חיפוש, לצערנו קיימים הרבה מפרסמים שאינם מספרים את כל האמת. אנא וודאו כי אתם מבינים היטב את המשמעויות של קידום ממומן ואת מה שמציאים לכם. תגידו מתמחה בשיווק בגוגל וקידום ממומן. רגע לפני שאתם סוגרים עם מפרסם כזה או אחר >> צרו קשר לשיחת ייעוץ חינם​

קידום ממומן המכונה (PPC - (Pay Per Click אחראי על רוב תוצאות החיפוש שאנו רואים בעמוד החיפושים או לחילופין ובמקביל גם פרסומים באתרים להם יש שטחי פרסום של גוגל בתצורה של באנרים לרבות Ynet ופורטלים אחרים וכן גם בתצורה של לינקים.

זוהי הדרך המהירה שלכם להופיע בעמוד הראשון בגוגל בראש העמוד מעל כל תוצאות המתחרים. להבדיל מקידום אורגאני התוצאה הינה מיידית ומתבטאת בתוצאות ולקוחות חדשים שמוצאים את העסק שלכם מהר ובקלות.


באמצעות מערכת אדוורדס של גוגל אנו יודעים "להקפיץ" את הלקוחות שלנו על מאות ביטויים שונים ומילות מפתח במיקומים עליונים בגוגל תוך שמירה על תקציב מוגדר, מדויק ומוסכם עם הלקוח, גם אם הוא מוגבל. כיום בניהול קמפיינים בגוגל אנו יודעים בדיוק כמה הוצאנו בכל רגע נתון וגם כמה קיבלנו. אנו יודעים למדוד המרות של מכירות, כמה יעלה ליד של השארת פרטים וכדומה. למעשה הפרסום בגוגל הפך להיות מדע מדויק של ממש. רק קידום ממומן בגוגל אדוורדס מאפשר זאת.
היתרון המשמעותי כיום לבעלי עסקים קטנים ובינוניים הוא שליטה מלאה בתקציבי השיווק.

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות