שיווק ופרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות

Twitter

Twitter

פרסום בטוויטר

Insatgram

Insatgram

פרסום באינסטגרם

Google+

Google+

פרסום בגוגל פלוס

Facebook

Facebook

פרסום בפייסבוק

WhatsApp

WhatsApp

פרסום בוואטסאפ

Waze

Waze

פרסום בווייז

LinkedIn

LinkedIn

פרסום בלינקדאין

YouTube

YouTube

פרסום סרטונים ביו טיוב

Facebook

ניהול עמודי פייסבוק / שיווק בפייסבוק
 

תגידו מתמחה בהקמה וניהול עמודי פייסבוק עבור חברות, מוצרים, ארגונים וסטארטאפים.
המומחיות שלנו היא הקמה וניהול קמפיינים ברשת הפרסום של פייסבוק מבוססי תוכן, וידאו ותמונות, תוך דגש על חקר שוק, מיקוד, אפיון קהל הלקוחות, פילוח גיאוגרפי וחקר ביצועים יומי בשילוב יצירת אינטראקציה עם הגולשים. אנו יודעים להגיע ללקוחות שהיו באתר או בעמוד העסקי שלכם ולטרגט אותם מחדש ולנתח את האינטרקציה שלהם.
חלק מאסטרטגיית השיווק היא פעילות גרילה בתוך קבוצות מיקוד רלבנטיות.
אנו מספקים ניהול ושירות לקוחות דרך עמוד הפייסבוק לעסק. תגידו עובדת עם כל הטכנולוגיות החדשות בכל הקשור בהעשרת העמוד העסקי החל מאפליקציות ועד מערכות מסד נתונים למדידת טראפיק והתערבות גולשים. אנו יודעים למדוד כמה עולה לנו לקוח שמגיע מהפייסבוק.
בנוסף תגידו יודעת לחבר וליצור שיתופי פעולה עם עמודים וקבוצות רלבנטיות להגברת חשיפה ומכירות בפעילות משולבת חוצה רשת.

Google+

שיווק בגוגל פלוס ובפלטפורמות השיווק של גוגל
 

תגידו מתמחה בהקמה ותחזוקה של כל שירותי גוגל. אנו מספקים הקמה של כל תשתית גוגל בין היתר: Google+ ,Blogger ,Google News, Google My Business.
למה זה טוב?

אנחנו מחברים את העסק עם מגוון הפלטפורמות של גוגל להבאת טראפיק גבוה יותר וגורמים לעסק להופיע ו-"לקפוץ" גבוה יותר במנועי חיפוש. אנו משתמשים ב- Search Console וגוגל אנאליטיקס ועובדים עם כל הכלים המתקדמים של גוגל בין היתר Tag Manager. תגידו מנהלת ומתחזקת עמודי גוגל פלוס – הרשת החברתית של גוגל שמאפשרת לכל עסק בגוגל "כרטיס עסק" משלו עם כל הפרטים ופרטי הגעה לעסק וכולל ביקורות גולשים. בנוסף ניתן לקדם את עמודי Google+ דרך Adwords - מערכת הפרסום של גוגל כחלק מקמפיין חיפוש וחשיפות. היתרונות של גוגל פלוס היא ההתממשקות לערוצים הנוספים של גוגל בין היתר YouTube ומשפרת את ה- SEO לאתר, קידום והפצה של תוכן שיווקי דרך גוגל פלוס.

 

insatgram

שיווק וניהול עמודי אינסטגרם עסקיים

תגידו מתמחה בהקמה וניהול עמודי אינסטגרם עסקיים עבור חברות, מוצרים, ארגונים וסטארטאפים.
כחלק מהתממשקות של חברת פייסבוק עם אינסטגרם ניתן לבצע פעילויות שיווקיות מקבילות בשתי הפלטפורמות ולהגדיל את החשיפה ואת קהל הלקוחות בצורה משמעותית. "תמונה אחת שווה אלף מילים" זאת התורה של אינסטגרם.
תגידו מתפעלת עמודי אינסטגרם ומריצה קמפיינים מבוססי וידאו או תמונות. אנו יודעים להגיע לכמות אדירה של משתמשים בתקציבים לא גדולים ולמקסם את החשיפה של העסק ולקבל תוצאה שלא ניתן לקבל כיום בשום ערוץ שיווק אחר.
עמוד אינסטגרם עסקי הוא חלק בלתי נפרד מן הפנים של העסק במיוחד אם חלק מאסטרטגיית השיווק של העסק היא שימוש בתמונות להמחשה או ליצור חוויה. אנו יודעים לבצע שיווק מחדש באמצעות אינסטגרם הן בפלטפורמה והן באתרי תוכן שותפים של אינסטגרם.

 

YouTube

הקמה וניהול ערוץ YouTube / שיווק וקידום סרטונים ב- YouTube

תגידו מתמחה בהקמה וניהול ערוצי יו טיוב לעסקים וחברות.
YouTube הינו מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם השייך לגוגל. יוטיוב רושם מדי יום למעלה ממיליארד צפיות של גולשים המבקשים לצרוך תוכן באמצעות צפייה: מידע, בידור והאזנה לתוכן מבוסס וידאו.
כיום עסקים וחברות המבקשים להגיע לחשיפה מקסימאלית של שירותיהם ומוצריהם מחזיקים ערוץ Youtube פעיל.
תגידו מתפעלת ואחראית על השיווק ערוץ היו טיוב של העסק, החל משלב הקמת הערוץ, אופטימיזציה באמצעות מילות מפתח לסרטונים, דרך הפקת סרטונים שיווקיים החל מרמת הקונספט והתסריט ועד ההפקה וקבלת תוצר פרימיום מוגמר. אנו מתמחים בשיווק ובניית קמפיינים ביו טיוב והגעה לעשרות אלפי משתמשים וקהל לקוחות פוטנציאליים. הכוח הגדול של Youtube הוא בוויראליות ובמהירות שסרטונים יכולים להיות מקודמים ומשותפים עד כדי הגעה למיליוני צפיות. רוצים לדעת כיצד זה עובד? דברו איתנו

 

LinkedIn

פרסום וניהול עמודים עסקיים בלינקדאין
 

כיום לינקדאין היא אחת הזירות המעניינות והמתפתחות בכל הקשור ב- B2B. תגידו מתחמה בהקמה וניהול של עמודים עסקיים בלינקדאין. אנחנו מספקים תחזוקה שוטפת, יצירת קשרים רלבנטיים עם משתמשים פוטנציאלים ולקוחות רלבנטיים וכן הקמה, קריאייטיב והרצה של קמפיינים על בסיס פלטפורמת הפרסום של לינקדאין.
אנו יודעים להגיע ליוזרים פוטנציאלים על בסיס פילוח ממוקד לפי אזורים גיאוגרפיים, סטאטוס בחיים, לפי תחומי סיווג של תעסוקה ונושאי משרות ספציפיים.
רוצים ללמוד עוד על אחת הזירות המעניינות שמחברת בין עסקים לעסקים?
צרו עמנו קשר היום

Twitter

פרסום בטוויטר / ניהול חשבונות טוויטר
 

טוויטר היא הרשת החברתית ה-3 בגודלה בעולם עם יותר מ- 310 מיליון משתמשים בחודש. טוויטר היא למעשה זירת המיקרו-בלוגינג החזקה בעולם. למרות שלאחרונה הפכה להיות דומה לפייסבוק ברמת הנראות, טוויטר עדייין מאלצת אותנו להגיד בכמה מילים המון דברים - מסר אחד קטן צריך להכיל עולם ומלואו ובזה אנחנו מצוינים.
תגידו מספקת שירותי ניהול חשבונות טוויטר לעסקים וחברות. בנוסף אנו יודעים לבנות ולהריץ קמפיין פוסטים פרסומי על בסיס הפלטפורמה ובכך לצייץ לעשרות ואף מאות אלפי משתמשים גם אם הם לא עוקבים אחרינו. החוזקה של טוויטר היא בוויראליות וביכולת שלה להעביר מסר קצר, מהיר, קולע ולהפיץ אותו לאלפי אנשים בלחיצת כפתור. Twitter היא פלטפורמה מצוינת להגיע לאנשי מדיה דיגיטלית ומודפסת או מובילי דעה ברשת ולחשוף את המוצרים והשירותים שלכם במהירות שעולה על כל דמיון.
רוצים לדעת עוד?
צרו עמנו קשר

waze

פרסום בווייז / פרסום אינטרקטיבי על בסיס ניווט
 

תגידו מספקת שירותי פרסום על בסיס פלטפורמת הניווט המובילה בעולם - waze השייכת כיום לגוגל. בכל יום ישנם כ-1.5 מיליון נהגים בכביש אשר נוהגים בדרך כלל במסלולים קבועים, כך שלצד החשיפה החדשה יכולים אותם עסקים למעשה להרוויח לקוחות קבועים, בעלי פוטנציאל להגיע כל יום אל בית העסק החדש שגילו רק עכשיו.
פרסום בווייז על ידי תגידו הוא שירות אשר מבוקש בעיקר אצל בעלי עסקים קטנים עד בינוניים. פרסום ב- waze מיועד לפנות אל קהל הנהגים הנמצא בקרבת בית העסק שלכם ולספק חשיפה מקהל פוטנציאלי גדול במיוחד, להציע ניווט ישירות אל בית העסק ומאפשר לכם לפרסם את העסק למאות, אלפי ואף מיליוני הנהגים העוברים לצידו בכל יום – במספר לחיצות בודדות בלבד. מערכת הפרסום של ווייז מספקת לנו מעקב אחר כמות החשיפות, הקלקות, בקשות לניווט וכדומה וזאת על מנת לוודא שהפרסום אכן עובד גם בדרכים.
הפוטניציאל בפרסום בווייז הוא גדול מאוד - מיליוני משתמשים שרובם עומדים בפקקים רוב הזמן, זהו זמן מצויין לבוא עמם באינטרקציה ולעניין אותם בשירות או מוצר מסוים. פרסום בווייז כיום הוא מדיה נוספת משלימה שסוגרת לנו את מעגל השיווק הדיגיטלי בצורה אינטרקטיבית ובזירה הכרחית ורלבנטית יותר מתמיד.

Whatsapp

פרסום בוואטסאפ / פרסום בקבוצות וואטסאפ
 

תגידו מפסקת שירותי פרסום בוואטסאפ ושיווק ויראלי על בסיס Whatsapp.
למרות שוואטסאפ עדיין רשמית לא הוסיפה פרסומות לפלטפורמה שלה (דבר שככל הנראה ייכנס בקרוב בצורת הודעות "פוש") ניתן לפרסם ולשווק בצורה חכמה ומאתגרת את המוצר והשירות גם מבלי יכולת להריץ קמפיין ממומן כמו בכל שאר הפלטפורמות.
בגלל הוויראליות הגבוהה של המסרים כמו ברשתות חברתיות - בוואטסאפ היא הרבה יותר ויראלית, מיידית, מגפתית משהו. מה שהופך את וואטסאפ לצינור שיווק חזק במיחד היא אמינות המסרים. כאמור המסרים שאני מקבל מחבריי הם הכי "אמינים" גם אם זה לא תמיד כך.
בניגוד לרוב פלטפורמות הפרסום שעובדות בשיטה PUSH – כלומר המפרסם "דוחף" את המסרים לכיוון הקהל, הפרסום באמצעות וואטסאפ עובד בשיטת PULL – כלומר הלקוחות מזמינים את המפרסמים להצטרף אליהם לקבוצה ולפרסם בתוכה. כאן בדיוק נכנסת תגידו עם הראש הקריאייטיבי שלה ויוצרת פעילות או קמפיין שרץ בין הקבוצות או על בסיס יצירת קבוצות חדשות. רוצים ללמוד עוד על פרסום בוואטסאפ?
דברו איתנו

 

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות