אספר לכם מי אני - תגידו מי אתם / אודות תגידו

נעים מאוד, קוראים לי יהונתן גיסין ואני הקפטן של Tagido – חברת קומנדו לשיווק דיגיטלי.
הקמתי את תגידו מתוך הבנה כי הגיע הזמן שיגידו לאנשים את האמת בכל הקשור בפרסום ושיווק באינטרנט וזה האני מאמין הראשון של העסק שלי.

למה בחרתי בדרך הזאת?
ראיתי במשך שנותיי הרבה מאוד חברות קידום אתרים ומשרדי פרסום שמוכרים לעסקים וחברות אשליות והבטחות ללא תוצאות אמתיות בפועל וכל זאת, כאשר אני יודע בוודאות שניתן להביא תוצאות בשטח, אם רק עובדים במקומות הנכונים, ביעילות, בנחישות ובשקיפות מול הלקוח. בחברת תגידו הלקוח יודע שהוא מקבל את המוצר האמיתי - אותי! לא עוד מקדם אתרים בתחילת דרכו עם תיק של עשרות לקוחות אחרים על הראש או יועץ לשיווק ללא ניסיון בכל הפלטפורמות הרלבנטיות ובדיגיטל בפרט. אתם מקבלים יועץ ומי שבפועל גם מבצע את הפעילות ואת המשימות.
 
ניסיון מקצועי ועסקי ושירות מסביב לשעון
תגידו ואני מעניקים ללקוחותינו מישהו מסור ונאמן שנוהג בנחישות, אחריות, מקצועיות ועם המון ניסיון והבנה של הסביבה הטכנולוגית המשתנה. יש לי אהבה גדולה לעשייה נכונה ומקצועית של אינטרנט, ניסיון בקידום ושיווק עשרות אתרים וחנויות סחר און ליין. אני וובמאסטר עם ניסיון של יותר מ- 10 שנים. מקצוען שלא מתפשר באף פיקסל או פסיק קטן. אני מתמחה בהקמה וניהול של מערך שיווק דיגיטלי פעיל ומניב ועובד עם יחידת מקצוענים – כל אחד בתחומו.

תגידו עובדת עם מספר לקוחות מצומצם להם היא נותנת שירות אישי ומקצועי מסביב לשעון וליווי וייעוץ לאורך כל הדרך. רוצים להיות בנבחרת לקוחות שנהנית מהצלחה ויחס אישי?
בואו ניפגש - הגיע הזמן שיגידו לכם את האמת.

 

אז מה הסיפור שלכם? מה ה - SAY שלכם? לכל עסק או חברה יש סיפור משלהם, זה לא משנה אם כמוכם יש עוד אלף, עבורנו הסיפור של העסק שלכם הוא הכי חשוב וצריך לדעת לספר אותו נכון בעולם הדיגיטלי, והכי חשוב איך מספרים אותו ובאילו דרכים. עזבו מה אומרים אחרים, תגידו אתם, אנחנו כבר נדאג שישמעו ויראו אתכם. 
 

Owl by Felix Brönnimann from the Noun Project

תגידו היא יחידת קומנדו לשיווק דיגיטלי, תוכן שיווקי, קידום אתרים, שיווק ברשתות חברתיות ופרסום חכם אשר מספקת מעטפת שירותי דיגיטל לעסקים וחברות ב- 360 מעלות. אנחנו נמדדים במעשים!

דואר אלקטרוני:
Say@tagido.com

מפקדה:
04-833-7847 


טלפון נייד:
0522-451-522

 

2017 © Tagido כל הזכויות שמורות